Zapraszamy do udziału w programie Work & Travel!

Jeśli chcesz spędzić wymarzone wakacje w Stanach Zjednoczonych, to biuro One Globe Travel może zaproponować Ci program W&T. Jest to program wymiany kulturowej, umożliwiający studentom z całego świata, w tym z Polski, podjęcie legalnej pracy na terenie Stanów Zjednoczonych.

One Globe Travel posiada szereg ofert pracy w najrozmaitszych sektorach (w hotelach, parkach rozrywki, restauracjach, pubach, a także przy basenach i akwenach wodnych jako ratownik). W swojej ofercie mają bardzo interesujące propozycje w wielu zakątkach Stanów Zjednoczonych. Należy pamiętać, że program W&T to nie tylko praca, ale również możliwość zwiedzania USA.

W porównaniu do innych, One Globe Travel umożliwia wyjazdy grupowe, więc do wyjazdu można zaprosić znajomych. Jeśli chodzi o wylot, jest to okres od końca maja do końca czerwca i dostosują go do Twoich wymagań. Dział One Globe Fly może również zarezerwować bilet lotniczy w korzystnej cenie (ze zniżką dla swojego uczestnika).

Warunki rozpoczęcia procesu aplikacyjnego, to m.in.: wiek 19-30 lat, posiadanie statusu studenta, znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.1globe.pl

Jeśli jesteś zainteresowany/a – zgłoś się do One Globe Travel!

Przykładowe oferty pracy:

Six Flags New England
Key West is a city in Monroe County, Florida,
Tower of American, San Antonio
McDonalds, Panama City